Zajmujemy się produkcją garaży popularnie zwanych blaszakami. Naszymi głównymi produktami są garaże z blach drewnopodobnych świetnie imitujące wygląd drewna.

W celu zapewnienia produktów wysokiej jakości ściśle współpracujemy z innymi firmami posiadającymi bardzo dobre opinie o swoich wyrobach:

Stal

Konstrukcja garażu wykonywana jest z profili zamkniętych w I gatunku stali. Stały i sprawdzony dostawca to podstawa dlatego korzystamy z usług firmy Profi Stal

Zabepieczenie antykorozyjne

Konstrukcja garażu musi być nie tylko wytrzymała ale i odporna na warunki atmosferyczne a co za tym idzie korozję. Sprawdzone przez lata zabezpieczenie antykorozyjne to jedyny słuszny dla nas wybór, w końcu garaż ma posłużyć lata dlatego wspołpracujemy ściśle z liderem w dziedzinie zabezpieczeń stali firmą Alkor.

Poszycie

Poszycie garażu wykonujemy z blach I wszo gatunkowych. Sprawdzony pewny dostawca to podstawa. Firma Florian zapewnia dostawy blach najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzenia ich witryny w celu wybrania kolorystyki!

Malowanie

Państwa garaże zabezpieczamy farbami okrętowymi SIGMA

Rynny

W przypadku orynnowania stawiamy na produkty firmy Kaczmarek

Wkręty

Aby profesjonalnie zamontować garaż należy używać profesjonalnych materiałów w czym pomagają nam wkręty firmy Klimas Wkręt met

Automatyka do bram

W naszych garażach za automatykę do bram odpowiada firma Wiśniowski

Izolacja

W temacie izolacji od wielu lat korzystamy z folii paroizolacyjnej firmy Blachy Pruszyński

Zapewniamy iż nasze produkty to najwyższa jakość w przystępnej cenie!