Regulamin

1. Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, takich jak fotografie, rysunki, grafiki, tekst, a także inne treści należą do właściciela strony. Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność właściciela strony, chyba, że co innego zostało zaznaczone. Zdjęcia znajdujące się na stronie nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody Damiana Kalickiego, chyba, że są wykorzystywane tylko do użytku osobistego użytkownika strony. Zabronione jest, między innymi, ich kopiowanie, modyfikowanie, linkowanie, czy wykorzystywanie w inny sposób, który wiąże się z ich upublicznieniem, a także wykorzystaniem w celach komercyjnych.

2. Produkty

  1. Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
  2. Prezentowane na stronie internetowej ceny są cenami katalogowymi brutto i mogą różnić się od cen tych produktów stosowanych aktualnie a także oferowanych w punktach sprzedaży detalicznej lub hurtowej.
  3. Zdjęcia garaży mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach w zależności od ustawień monitora jak i naświetlenia budynku podczas wykonywania fotografii.
  4. Kolory na zdjęciach mogą delikatnie odbiegać od kolorów rzeczywistych
  5. Właściciel strony nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów.

3. Aktualizacja informacji

Informacje zawarte na stronie są aktualizowane na bieżąco. Stąd zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie internetowym
bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach.

4. Ochrona prywatności i danych osobowych

Właściciel stronygwarantuje ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników serwisu internetowego, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.). Ponadto zbierane są informacje dotyczące statystyk strony internetowej, a ich gromadzenie i wykorzystywanie odbywa się w sposób zgodny z prawem.