Garaż blaszany Antracyt

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ze strony klientów oferujemy nowoczesne garaże antracytowe, czasem określane także jako garaże grafitowe. Każdy tego typu garaż dostosowujemy do wymagań klienta.

Projekt i wykonanie

Kastal produkuje garaże antracytowe w standardzie PREMIUM z profili zamkniętych, co gwarantuje stabilność konstrukcji. Będąc producentem garaży stosujemy profile tylko w I gatunku stali.

Wygląd

Staramy się aby każdy garaż, który wychodzi spod naszych rąk prezentował się bardzo efektownie. Używamy tylko blach I- wszo gatunkowych.

Dostawa

Jesteśmy w stanie dostarczyć garaże, na terenie całego kraju. Nasza doświadczona ekipa monterska, szybko i sprawnie zamontuje każdy garaż. W trakcie wyceny podajmy dokładny czas dostawy i montażu garażu.

garaże blaszane Antracytowe

Firma Kastal oferuje garaże blaszane antracytowe, które wprowadzają nową jakość. Są one świetną alternatywą dla tradycyjnych blaszaków, które rzadko cieszą oko. W ofercie posiadamy garaże antracytowe jednospadowe, a także garaże antracytowe dwustanowiskowe. Realizujemy garaże antracytowe na zamówienie klienta.

Garaż blaszany dwustanowiskowy antracyt

Podwójny garaż blaszany z dachem jednospadkowym, sprawdzi się w każdym terenie, na każdej działce. To idealne miejsce aby parkować auto, schować narzędzia, rowery, ogrodowe sprzęty czy też inne akcesoria. Garaże blaszany dwustanowiskowy to odpowiednio duża powierzchnia do zagospodarowania. Cieszą się one coraz większą popularnością, ponieważ bardzo dobrze komponują się z każdym otoczeniem. Są idealnym uzupełnieniem zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej zabudowy. 

Skonfiguruj swój garaż antracytowy!

Jeśli masz swój pomysł na garaż dołożymy wszelkich starań aby go zrealizować. Odwiedź nasz konfigurator i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Garaż blaszany antracyt - producent

Zajmujemy się produkcją garaży antracytowych zwanych potocznie “blaszakami”. Nasze garaże w kolorze antracytu, to doskonały i praktyczny wybór na lata. To co wyróżnia nasze antracytowe garaże to:

0 +

Lat Doświadczenia

Garaż blaszany kolor antracyt - Opinie

Jako firma z kilkuletnim stażem na rynku pragniemy się podzielić z Państwem opiniami, jakie wystawili nam nasi klienci:

Jak wygląda współpraca?

Garaże realizujmy ręcznie pod zamówienie. Klient ma możliwość wybrać jeden z gotowych projektów garażu, lub typowo spersonalizowany projekt, dostosowany do jego potrzeb.

Realizacja

Po ustaleniu szczegółów przystępujemy do przygotowania i realizacji zamówienia. Średni czas oczekiwania wynosi od 4 do 8 tygodni.

Dostawa i montaż

Po potwierdzeniu daty dostawy przyjeżdżamy na miejsce i montujemy Twój nowoczesny garaż.

Projekt

Skontaktuj się z nami i wybierz jeden z gotowych projektów lub samodzielnie zaprojektuj własny garaż z dostępnych opcji.

garaże antracytowe cena

Założeniem naszej firmy, jest oferowanie wysokiej jakości garaży antracytowych w bardzo przystępnej cenie. Nasi dostawcy materiałów to cenieni producenci na rynku. Cena garażu antracytowego zależy od kilku czynników: jak wymiary, w tym wysokość, rodzaju dachu, a także miejsce dostawy. Na cenę wypływa również obecność dodatków takich jak okna, automatyka, dodatkowe drzwi, orynnowanie. Aby poznać szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego.  

Dlaczego garaż antracytowy od Kastal?

Wykonamy dla Ciebie garaż antracytowy z wiatą,  garaż dwustanowiskowy antracytowy etc.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji garażu, dlatego dostarczamy produkt najwyższej jakości na rynku.

Pomoc techniczna

Zapewniamy gwarancję na nasze produkty. W momencie montażu, służymy poradą jak odpowiednio przygotować podłoże pod garaż.

Szybki Montaż

Nasi klienci mogą liczyć na szybki i sprawny montaż. Garaże stawiamy ekspresowo.

Co wyróżnia garaż antracytowy od Kastal?

Dzięki przywiązaniu do detali i stosowaniu materiałów wysokiej klasy nasze garaże antracytowe będą Państwu bezproblemowo służyły przez lata.

Okucia boczne, okucia dachowe

Dodatki w postaci okuć bocznych czy dachowych zdecydowanie bardzo wzbogacają garaż i dodają mu charakteru.

Przygotowane pod automatykę

Wszystkie nasze bramy garażowe podnoszone są do góry, i są w standardzie przygotowane pod montaż automatyki.

Profil zamknięty

Konstrukcje naszych garaży są wykonywane z bardzo dobrej jakości profili zamkniętych.

Solidne wykonanie

Wysoka jakość elementów stalowych oraz naszej pracy zapewniają długoletnią satysfakcję klienta z naszych produktów.