Garaże blaszane drewnopodobne kujawsko-pomorskie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć z powodzeniem funkcjonalne garaże drewnopodobne i dostarczać na  obszar woj. kujawsko-pomorskiego. Nasze garaże są nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim trwałe. To co je wyróżnia spośród wszystkich blaszanych garaży to wyjątkowa estetyka. Idealnie komponują się one z każdą zabudowa posesji. Sprawdzą się na każdym, nawet najbardziej wymagającym terenie. Dzięki trwałej i stabilnej konstrukcji idealnie nadają się na tereny otoczone jeziorami i lasami – których w woj. kujawsko-pomorskich nie brakuje.

Projekt i wykonanie

Zaprojektujemy każdy, nawet najbardziej wyszukany pomysł na garaż. W swoim portfolio posiadamy garaże zarówno jedno, jak i dwu spadowe. Jest również możliwość zainstalowania drzwi w najbardziej dogodnym miejscu garażu.

Wygląd

Garaże blaszane drewnopodobne wyróżnia nowoczesny i elegancki design. W każdych warunkach prezentują się one bardzo okazale i idealnie wtapiają się w pozostałe otoczenie zabudowy. Swoim wyglądem dodają smaku i charakteru.

Dostawa

Bez problemu dostarczamy i realizujemy garaże z blachy imitującej drewno na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Nasze doświadczone ekipy monterskie zapewniają szybki i sprawny montaż każdego, nawet najbardziej wymagającego garażu.

Garaże Drewnopodobne kujawsko-pomorskie - Oferta

Oferujemy garaże blaszane drewnopodobne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Garaże z blachy imitującej drewno z powodzeniem wyparły tradycyjne blaszaki. Dzięki swoim wysokim walorom estetycznym zyskują coraz więcej zwolenników.

Garaże blaszane drewnopodobne Bydgoszcz i okolice

Firma Kastal prowadzi sprzedaż nowoczesnych garaży drewnopodobnych. Ich świeży i bardzo innowacyjny wygląd to tylko kilka z zalet tych ponadczasowych garaży. W ofercie dostępne są garaże jedno stanowiskowe oraz dwu. Na życzenie klienta realizujemy nietypowe projekty garaży. Od lat naszą specjalnością są garaże drewnopodobne, które z powodzeniem realizujemy na terenie Bydgoszczy, Torunia i okolic. W zależności od potrzeb klienta tworzymy garaże na każdą kieszeń. Garaże Drewnopodobne Kastal to wysoka jakość, stabilna konstrukcja w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną.

garaże drewnopodobne Kujawsko Pomorskie cena

Garaże drewnopodobne Kastal to staranne i precyzyjne wykonanie. Przy realizacji garażu liczy się każdy szczegół. Dajemy państwu wysokiej jakości produkt, wykonany z najlepszych materiałów. Jego cena uwarunkowana jest takimi czynnikami jak: wielkość garażu, wymiary, wysokość, rodzaj dachu czy miejsce realizacji. Na finalną cenę garażu trzeba składają się także: okna, automatyka, dodatkowe drzwi, orynnowanie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami, w celu szczegółowej wyceny.

garaże blaszane Kujawsko-pomorskie Producent

Jako producent garaży blaszanych drewnopodobnych oferujemy atrakcyjne ceny garaży. Garaże skonstruowane z blachy imitującej wygląd prezentują się bardzo efektownie i solidnie.

0 +

Lat Doświadczenia

Garaże drewnopodobne Kujawsko Pomorskie - Opinie

Naszą wizytówką są opinie wielu naszych zadowolonych klientów, również z woj. kujawsko-pomorskiego.

Jak wygląda współpraca?

Klienci mogą wybrać garaż spośród wielu gotowych modeli. Istnieje również możliwość personalizacji garażu pod oczekiwania i wymogi  klienta. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany, tak aby stworzyć najbardziej dogodny dla klienta wariant garażu.

Projekt

Zapraszamy do kontaktu z nami i wybrania jednego z gotowych już projektów. Dajemy również możliwość samodzielnie zaprojektowania własnego garażu.

Realizacja

W momencie ustalenia wszystkich szczegółów rozpoczynamy realizację zamówienia. Tutaj potrzebujemy od 4 do 8 tygodni.

Dostawa i montaż

Kiedy już mamy potwierdzoną datę dostawy, pojawiamy się na danym miejscu i montujemy drewnopodobny garaż.

Skonfiguruj swój garaż!

Zapraszamy do naszego konfiguratora. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twój projekt.

Dlaczego garaże drewnopodobne od Kastal?

Wykonamy dla Ciebie najlepszy wariant Twojego wymarzonego garażu.

Doświadczenie

Od lat specjalizujemy się w realizacji garaży imitujących drewno na terenie całego kraju

Szybki Montaż

Potrafimy zamontować garaż na danym terenie w ciągu 1-2 dni

Pomoc techniczna

Oferujemy na nasze produkty gwarancje. Zawsze podpowiadamy jak przygotować podłoże pod garaż.

Co wyróżnia garaże firmy Kastal?

Nasze garaże wyróżnia dbałość o detale oraz funkcjonalność. Każdy garaż poza swoim nowoczesnym wyglądem jest bardzo praktyczny.

Solidne wykonanie

Elementy stalowej z których wykonujemy garaże to najwyższa półka. Są one odporne na warunki atmosferyczne.

Okucia boczne, okucia dachowe

W każdym garażu istnieje możliwość wykonania otworów okiennych oraz drzwi bocznych.

Profil zamknięty

Tworzymy garaże blaszane o konstrukcji z profili zamkniętych dla najbardziej wymagających klientów.

Przygotowane pod automatykę

Bramy garażowe które oferujemy podnoszone są do góry i są odpowiednio przygotowane pod montaż automatyki.

Polecamy także

Garaże Antracytowe

Dużym zainteresowaniem cieszą się garaże antracytowe. Bardzo głęboki, szary odcień garażu antracytowego idealnie wpisuje się w każdą zabudowę. W każdej wersji antracytowy garaż prezentuje się elegancko i nowocześnie. Od lat cieszy się on ogromnym powodzeniem i nie schodzi z listy czołowych kolorów wśród garaży blaszanych.

0 +

Lat Doświadczenia

Garaż drewnopodobny kujawsko-pomorskie

Garaże drewnopodobne montujemy na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, w tym takich miast i gmin jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Świecie, Tuchola, Brodnica, Ciechocinek, Kowal, Baruchowo, Brześć Kujawski, Dobrzyń nad Wisłą, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Tuchola, Żnin, Solec Kujawski, Pruszcz.